20090225

Muhabbet kuşu üretimhanesi2 yorum:

m_burak dedi ki...

Adım Burak 27 yaşındayım, Mersinde oturmaktayım. Siteleri gezerken aklıma damızlık muhabbet kuşlarına bakmak geldi. Taradım başta sizin siteniz çıktı :)
Bende 11 yaşından beri muhabbet kuşu besleyicisiyim fakat 6 sene önce üniversiteyi kazanınca satmak zorunda kaldım kuşlarımı. Okul biter bitmez yine iki çift damızlık muhabbet kuşu aldım akvaryumcudan. Aslında hiç alış veriş yapmam böyle kuş satan pet-shoplardan. Çünkü daha öncede aldım sattıkları kuşlar ya kısır oluyor ya da artık yumurtlamaktan kuşların pili bitmiş oluyor. Yani demek istediğim sattıkları kuşlar sözde damızlık fakat üreme fonksiyonları bitmiş ve yaşlı olanlar satıyorlar. Bu sebepten dolayıda hiç Mersinde artık kuşçulardan kuş alamaz oldum. Satan şahısa diyorum ben üreteceğim bana ona göre kuş sat zaten çoğladıklarında yavrusunuda sana satacağım diyorum ama insanlar gün ve gün kazanma peşinde.
Sitenizi gezdim muhabbet kuşları hakkında merka edilen herşeyi sanırım yazmışsınız bu yüzden sizi tebrik etmek istiyorum. Ayrıca yavru muhabbet kuş fiyatları ne kadar öğrenebilir miyim?
Saygılarımla, bol üretimler dilerim...

Papatya dedi ki...

Kurban bayramınızı en içten dileklerimle sibersahne.com chat sohbet mirc sohbet odaları mirc sohbet mırc sohbet muhabbet mirc sohbet odaları chat sohbet sohbet chat sohbet et ailesi adına kutlarım.iyi bayramlar.
Muhabbet kuşu sesi dinle Mynet Video 75 arama motoru Chat Roulette Chat rulet Chatroulette Chatroulet Chatroulete Arama motoru nedir Blogger Binary Mode Nedir Kanal d.